مبلغ سفارش خود را چطور پرداخت كنم؟

 

برای پرداخت وجه سفارش خود حتما باید از درگاه پرداخت بانكی که پس از ثبت سفارش خود مشاهده می‌کنید، استفاده كنید.

برای پرداخت اینترنتی، داشتن كارت بانكی و اطلاعات زیر لازم است:

1- شماره 16 رقمی كارت بانكی

2- كد اعتبارسنجی یا CVV2 كه به صورت عددی 3 یا 4 رقمی برروی كارت یا پشت آن درج شده است.

3- تاریخ انقضا كارت بانكی

4- رمز پویا یا رمز ایستای خرید اینترنتی (رمز دوم)

برای خریدهای بالای صدهزارتومان در شبانه روز، استفاده از رمز پویا الزامی است، در صورتی‌که هنوز نسبت به فعال‌سازی رمز پویای کارت بانکی خود اقدام نکرده‌اید، کافی است با مراجعه به شعب بانک صادر كننده كارت یا دستگاه‌های خودپرداز بانک، رمز پویای خود را فعال کنید.

برای مجموع خرید‌های زیر صد هزار تومان در هر شبانه روز می‌توانید از رمز دوم ایستای كارت نیز استفاده كنید.

پس از انتقال به درگاه بانک، ابتدا مبلغ سفارش را كنترل کنید. با وارد كردن اطلاعات خواسته شده در صفحه درگاه بانک و زدن دكمه تایید، مبلغ سفارش از حساب شما كسر می‌گردد. هیچ كدام از اطلاعات كارت بانكی شما برای بانی كتاب قابل دسترس و ذخیره نبوده و تمامی فرآیند كسر وجه از طریق درگاه بانک انجام خواهد شد.

تمامی درگاه‌های بانكی در سایت بانی كتاب معتبر بوده و مجوزهای لازم از نهادهای ذیربط اخذ شده‌ است. همچنین سایت بانی كتاب دارای نماد اعتماد الكترونیكی معتبر و قابل استعلام است.

در صورت موفق بودن پرداخت، سفارش شما به صورت خودكار در فرآیند آماده سازی و ارسال قرار خواهد گرفت و یک پيام كوتاه مبنی بر ثبت موفق سفارش و یک ایمیل حاوی جزييات سفارش برای شما ارسال  خواهد شد. همچنین جزییات سفارش و پرداخت از طریق حساب كاربری، بخش سفارشات قابل پیگیری خواهد بود.

در صورتی‌که تراكنش ناموفق باشد یا با خطا مواجه شود، مبلغ آن طی 72 ساعت به حساب بانکی شما باز خواهد گشت. در غیر این‌صورت لطفا با پشتیبانی پرداخت الکترونیک بانک مربوطه تماس بگیرید و پرداخت خود را پیگیری نمایید. در این خصوص تمامی مراحل پیگیری بر عهده بانک بوده و مسئولیتی متوجه بانی كتاب نخواهد بود.

در صورت نياز به راهنمايی از طريق شماره 66460487 - 021 می‌توانيد با بانی كتاب تماس بگيريد.